Looprollen van het noppentype KRVE47-PP
Hoofdafmetingen voor KRVE47-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 47,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 24,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 66,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 24,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 0,80 mm | overhangende axiale sluitring |