Sporruller av piggtype KRVE47-PP
Hoveddimensjoner for KRVE47-PP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 47,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 24,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 66,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 24,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 0,80 mm | overhengende aksial skive |