Looprollen van het noppentype KRVE32-PP
Hoofdafmetingen voor KRVE32-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 32,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 15,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 40,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 14,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 0,60 mm | overhangende axiale sluitring |