Pojezdové kladky typu čep KRVE47-PP
Hlavní rozměry pro KRVE47-PP
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| D | 47,00 mm | vnější průměr, Pásový válec |
| d | 24,00 mm | Nasaďte průměr válečkového čepu / čepu |
| B | 66,00 mm | Šířka válečku |
| C | 24,00 mm | Šířka vnějšího kroužku |
| C1 | 0,80 mm | Přesahová axiální podložka |