Looprollen van het noppentype KRVE90-PP
Hoofdafmetingen voor KRVE90-PP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 90,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 35,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 100,00 mm | Breedte van rolpen |
| C | 35,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 1,00 mm | overhangende axiale sluitring |