Наконечник гідравлічної тяги GIHNRK80-LO
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0,030 mm |
| D | 120,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 80,00 mm | терпимість: -0,300 mm |
| dK | 105,00 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 91,00 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 168,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M64x3-LH | Внутрішня різьба, права різьба |
| d4 | 90,00 mm | Діаметр плеча валу |
| d5 | 148,00 mm | Діаметр плеча валу |
| h1 | 180,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 66,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 4,00 mm | Кут нахилу |
| l3 | 86,00 mm | Довжина нитки |
| l4 | 270,00 mm | Загальна довжина |
| l7 | 78,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
|---|---|---|
| Cr | 400.000 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 527.000 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,14 mm | максимум радіальний зазор |