Hydraulisk stangende GIHNRK80-LO
Hoveddimensjoner for GIHNRK80-LO
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 80,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0,030 mm |
| D | 120,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 80,00 mm | toleranse: -0,300 mm |
| dK | 105,00 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 91,00 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 168,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M64x3-LH | Innvendig gjenge, høyregjenger |
| d4 | 90,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| d5 | 148,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| h1 | 180,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 66,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 4,00 mm | Vippevinkel |
| l3 | 86,00 mm | Trådlengde |
| l4 | 270,00 mm | Total lengde |
| l7 | 78,00 mm | Avstand mellom boring til gjengeakselstart |
Ytelsesdata for GIHNRK80-LO
|---|---|---|
| Cr | 400.000 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 527.000 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,14 mm | maksimum radiell klaring |