Наконечник гідравлічної тяги GIHNRK160-LO
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0,040 mm |
| D | 230,00 mm | зовнішній діаметр, підшипник |
| B | 160,00 mm | терпимість: -0,400 mm |
| dK | 200,00 mm | Діаметр кола голови |
| d1 | 177,00 mm | Діаметр зовнішнього бурта внутрішнього кільця |
| d2 | 326,00 mm | Зовнішній діаметр ока |
| d3 | M125x4-LH | Внутрішня різьба, права різьба |
| d4 | 165,00 mm | Діаметр плеча валу |
| d5 | 250,00 mm | Діаметр плеча валу |
| h1 | 310,00 mm | Довжина валу, гол |
| C1 | 130,00 mm | Ширина кінця стрижня |
| ɑ | 4,00 mm | Кут нахилу |
| l3 | 126,00 mm | Довжина нитки |
| l4 | 488,00 mm | Загальна довжина |
| l7 | 150,00 mm | Відстань між отвором і початком різьби вала |
|---|---|---|
| Cr | 1.370.000 N | динамічна, радіальна |
| C0r | 2.080.000 N | Статична вантажопідйомність радіальна (Вантажопідйомність голови) |
| CNmin | mm | мінімальний радіальний зазор |
| CNmax | 0,19 mm | максимум радіальний зазор |