Радіальний сферичний звичайний підшипник ГE90-ДO-2РС (GE90-DO-2RS)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 90,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,020 mm |
| D | 130,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,018 mm |
| B | 60,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,200 mm |
| C | 50,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,500 mm |
| dK | 115,00 mm | |
| α | 5 ° | |
| r1s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| r2s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| da min. | 98,10 mm | розмір з'єднання |
| Da max. | 108,00 mm | розмір з'єднання |