Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE90-DO-2RS
Główne wymiary dla GE90-DO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 90,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| D | 130,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,018 mm |
| B | 60,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,200 mm |
| C | 50,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,500 mm |
| dK | 115,00 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 5 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 98,10 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 108,00 mm | wymiar połączenia |