Радіальний сферичний звичайний підшипник ГE110-ДO-2РС (GE110-DO-2RS)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,020 mm |
| D | 160,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,025 mm |
| B | 70,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,200 mm |
| C | 55,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,500 mm |
| dK | 140,00 mm | |
| α | 6 ° | |
| r1s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| r2s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| da min. | 121,20 mm | розмір з'єднання |
| Da max. | 134,00 mm | розмір з'єднання |