Радіальний сферичний звичайний підшипник ГE60-ДO-2РС (GE60-DO-2RS)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 60,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,015 mm |
| D | 90,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,015 mm |
| B | 44,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,150 mm |
| C | 36,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,400 mm |
| dK | 80,00 mm | |
| α | 6 ° | |
| r1s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| r2s min. | 1,00 mm | хв. крайова відстань |
| da min. | 66,80 mm | розмір з'єднання |
| Da max. | 75,00 mm | розмір з'єднання |