Радіальний сферичний звичайний підшипник ГE30-ДO-2РС (GE30-DO-2RS)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,010 mm |
| D | 47,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,011 mm |
| B | 22,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,120 mm |
| C | 18,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,240 mm |
| dK | 40,70 mm | |
| α | 6 ° | |
| r1s min. | 0,60 mm | хв. крайова відстань |
| r2s min. | 0,60 mm | хв. крайова відстань |
| da min. | 34,20 mm | розмір з'єднання |
| Da max. | 38,00 mm | розмір з'єднання |