Łożysko kulowe 241/670ECA/W33
Główne wymiary dla 241/670ECA/W33
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 670,00 mm | średnica wału |
| D | 1.090,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 412,00 mm | szerokość |
| d2 | 782,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 942,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| b | 22,30 mm | Szerokość rowka obwodowego |
| da min. | 702,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 6,00 mm | promień zaokrąglenia |