Łożysko kulowe 241/500ECA/C3W33
Główne wymiary dla 241/500ECA/C3W33
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | średnica wału |
| D | 830,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 325,00 mm | szerokość |
| d2 | 589,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 713,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| b | 22,30 mm | Szerokość rowka obwodowego |
| da min. | 532,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 6,00 mm | promień zaokrąglenia |