Sporruller av piggtype KRVE16-PP
Hoveddimensjoner for KRVE16-PP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| D | 16,00 mm | ytre diameter, Sporrulle |
| d | 9,00 mm | diameter på rullestift / tapp |
| B | 28,00 mm | Bredde på kjevle |
| C | 11,00 mm | Bredde på ytterring |
| C1 | 0,60 mm | overhengende aksial skive |