Hydraulisk stangende GIHNRK63-LO
Hoveddimensjoner for GIHNRK63-LO
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 63,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0,030 mm |
| D | 95,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 63,00 mm | toleranse: -0,300 mm |
| dK | 83,00 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 71,50 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 132,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M48x2-LH | Innvendig gjenge, høyregjenger |
| d4 | 70,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| d5 | 114,00 mm | Skaftdiameter skulder |
| h1 | 140,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 52,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 4,00 mm | Vippevinkel |
| l3 | 64,00 mm | Trådlengde |
| l4 | 211,00 mm | Total lengde |
| l7 | 62,00 mm | Avstand mellom boring til gjengeakselstart |
Ytelsesdata for GIHNRK63-LO
|---|---|---|
| Cr | 255.000 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 320.000 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,14 mm | maksimum radiell klaring |