Radial sfærisk vanlig lager GE260-DO-2RS
Hoveddimensjoner for GE260-DO-2RS
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 260,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,035 mm |
| D | 370,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,040 mm |
| B | 150,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,350 mm |
| C | 110,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,800 mm |
| dK | 325,00 mm | |
| α | 7 ° | |
| r1s min. | 1,10 mm | min. kantavstand |
| r2s min. | 1,10 mm | min. kantavstand |
| da min. | 288,30 mm | tilkoblingsdimensjon |
| Da max. | 319,00 mm | tilkoblingsdimensjon |