Radial sfærisk vanlig lager GE17-DO-2RS
Hoveddimensjoner for GE17-DO-2RS
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,008 mm |
| D | 30,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,009 mm |
| B | 14,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| C | 10,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,240 mm |
| dK | 25,00 mm | |
| α | 10 ° | |
| r1s min. | 0,30 mm | min. kantavstand |
| r2s min. | 0,30 mm | min. kantavstand |
| da min. | 20,70 mm | tilkoblingsdimensjon |
| Da max. | 24,00 mm | tilkoblingsdimensjon |