Radial sfærisk vanlig lager GE180-DO-2RS
Hoveddimensjoner for GE180-DO-2RS
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,025 mm |
| D | 260,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,035 mm |
| B | 105,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,250 mm |
| C | 80,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,700 mm |
| dK | 225,00 mm | |
| α | 6 ° | |
| r1s min. | 1,10 mm | min. kantavstand |
| r2s min. | 1,10 mm | min. kantavstand |
| da min. | 198,90 mm | tilkoblingsdimensjon |
| Da max. | 219,00 mm | tilkoblingsdimensjon |