Radial sfærisk vanlig lager GE50-DO-2RS
Hoveddimensjoner for GE50-DO-2RS
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 50,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,012 mm |
| D | 75,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,013 mm |
| B | 35,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| C | 28,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,300 mm |
| dK | 66,00 mm | |
| α | 6 ° | |
| r1s min. | 0,60 mm | min. kantavstand |
| r2s min. | 1,00 mm | min. kantavstand |
| da min. | 55,90 mm | tilkoblingsdimensjon |
| Da max. | 63,00 mm | tilkoblingsdimensjon |