Bolvormig rollager 232/710CA/W33
Hoofdafmetingen voor 232/710CA/W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | Schacht diameter |
| D | 1.280,00 mm | buitenste diameter |
| B | 450,00 mm | breedte |
| d2 | 875,00 mm | |
| D1 | 1.097,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 758,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |