Bolvormig rollager 232/600CA/W33
Hoofdafmetingen voor 232/600CA/W33
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Schacht diameter |
| D | 1.090,00 mm | buitenste diameter |
| B | 388,00 mm | breedte |
| d2 | 754,00 mm | |
| D1 | 929,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 640,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |