Sfærisk rulleleje 232/710CA/W33
Hoveddimensioner til 232/710CA/W33
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 710,00 mm | Aksel diameter |
| D | 1.280,00 mm | ydre diameter |
| B | 450,00 mm | bredde |
| d2 | 875,00 mm | |
| D1 | 1.097,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 758,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |