Gömbhullámú csapágy 238/670CAMA/W20
Fő dimenziók 238/670CAMA/W20
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 670,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 820,00 mm | külső átmérő |
| B | 112,00 mm | szélesség |
| d2 | 724,00 mm | |
| D1 | 778,00 mm | |
| da min. | 685,00 mm | |
| ra max. | 3,00 mm |