Gömbhullámú csapágy 238/500CAMA/W20
Fő dimenziók 238/500CAMA/W20
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 620,00 mm | külső átmérő |
| B | 90,00 mm | szélesség |
| d2 | 543,00 mm | |
| D1 | 587,00 mm | |
| da min. | 513,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |