Gömbhullámú csapágy 238/850CAMA/W20
Fő dimenziók 238/850CAMA/W20
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 850,00 mm | Tengely átmérője |
| D | 1.030,00 mm | külső átmérő |
| B | 136,00 mm | szélesség |
| d2 | 912,00 mm | |
| D1 | 981,00 mm | |
| da min. | 868,00 mm | |
| ra max. | 4,00 mm |