Bolvormig rollager 238/670CAMA/W20
Hoofdafmetingen voor 238/670CAMA/W20
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 670,00 mm | Schacht diameter |
| D | 820,00 mm | buitenste diameter |
| B | 112,00 mm | breedte |
| d2 | 724,00 mm | |
| D1 | 778,00 mm | |
| da min. | 685,00 mm | |
| ra max. | 3,00 mm |