Sférické ložisko válce 238/670CAMA/W20
Hlavní rozměry pro 238/670CAMA/W20
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 670,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 820,00 mm | vnější průměr |
| B | 112,00 mm | šířka |
| d2 | 724,00 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 778,00 mm | Průměr otáčení vnějšího kroužku |
| da min. | 685,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| ra max. | 3,00 mm | poloměr zaoblení |