Nastatyyppinen raiderulla KR80-PP-RR
Tärkeimmät mitat KR80-PP-RR
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| D | 80,00 mm | Ulkohalkaisija, Telarulla |
| d | 30,00 mm | rullatapin / nastan halkaisija |
| B | 100,00 mm | Rullatapin leveys |
| B1 | 63,00 mm | Nastan pituus |
| C | 35,00 mm | Ulkorenkaan leveys |
| C1 | 1,00 mm | ylitys aksiaalinen aluslevy |