Nastatyyppinen raiderulla KR35-PP-RR
Tärkeimmät mitat KR35-PP-RR
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| D | 35,00 mm | Ulkohalkaisija, Telarulla |
| d | 16,00 mm | rullatapin / nastan halkaisija |
| B | 52,00 mm | Rullatapin leveys |
| B1 | 32,50 mm | Nastan pituus |
| C | 18,00 mm | Ulkorenkaan leveys |
| C1 | 0,80 mm | ylitys aksiaalinen aluslevy |