Pallomerkki 241/750ECAK30/W33
Tärkeimmät mitat 241/750ECAK30/W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 750,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.220,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 475,00 mm | leveys |
| d2 | 875,00 mm | |
| D1 | 1.050,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 790,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |