Pallomerkki 241/950ECAFK30/C3W33
Tärkeimmät mitat 241/950ECAFK30/C3W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 950,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.500,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 545,00 mm | leveys |
| d2 | 1.102,00 mm | |
| D1 | 1.305,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 998,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |