Pallomerkki 241/850ECAFK30/C3W33
Tärkeimmät mitat 241/850ECAFK30/C3W33
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 850,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.360,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 500,00 mm | leveys |
| d2 | 988,00 mm | |
| D1 | 1.182,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 898,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |