Сферичний ролик 241/750ECAK30/B33 (241/750ECAK30/W33)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 750,00 mm | діаметр валу |
| D | 1.220,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 475,00 mm | ширина |
| d2 | 875,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 790,00 mm | |
| ra max. | 8,00 mm |