Pallomerkki 238/850CAMAK/W20
Tärkeimmät mitat 238/850CAMAK/W20
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 850,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 1.030,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 136,00 mm | leveys |
| d2 | 910,00 mm | |
| D1 | 981,00 mm | |
| da min. | 868,00 mm | |
| ra max. | 4,00 mm |