Pallomerkki 238/630CAMAK/C3W20
Tärkeimmät mitat 238/630CAMAK/C3W20
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 630,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 780,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 112,00 mm | leveys |
| d2 | 681,00 mm | |
| D1 | 738,00 mm | |
| da min. | 645,00 mm | |
| ra max. | 3,00 mm |