Radiální sférické pláně GE240-DO-2RS
Hlavní rozměry pro GE240-DO-2RS
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 240,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| D | 340,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,040 mm |
| B | 140,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,300 mm |
| C | 100,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,800 mm |
| dK | 300,00 mm | průměr hlavového kruhu |
| α | 8 ° | maximální úhel náklonu |
| r1s min. | 1,10 mm | min. vzdálenost od okraje |
| r2s min. | 1,10 mm | min. vzdálenost od okraje |
| da min. | 265,30 mm | připojovací rozměr |
| Da max. | 295,00 mm | připojovací rozměr |