Radiální sférické pláně GE35-DO-2RS
Hlavní rozměry pro GE35-DO-2RS
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,012 mm |
| D | 55,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,013 mm |
| B | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| C | 20,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,300 mm |
| dK | 47,00 mm | průměr hlavového kruhu |
| α | 6 ° | maximální úhel náklonu |
| r1s min. | 0,60 mm | min. vzdálenost od okraje |
| r2s min. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| da min. | 39,70 mm | připojovací rozměr |
| Da max. | 44,50 mm | připojovací rozměr |