Radiální sférické pláně GE160-DO-2RS
Hlavní rozměry pro GE160-DO-2RS
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,030 mm |
| B | 105,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,250 mm |
| C | 80,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,600 mm |
| dK | 200,00 mm | průměr hlavového kruhu |
| α | 8 ° | maximální úhel náklonu |
| r1s min. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| r2s min. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| da min. | 170,20 mm | připojovací rozměr |
| Da max. | 191,00 mm | připojovací rozměr |