Radiální sférické pláně GE300-DO-2RS
Hlavní rozměry pro GE300-DO-2RS
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,035 mm |
| D | 430,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,045 mm |
| B | 165,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,350 mm |
| C | 120,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,900 mm |
| dK | 375,00 mm | průměr hlavového kruhu |
| α | 7 ° | maximální úhel náklonu |
| r1s min. | 1,10 mm | min. vzdálenost od okraje |
| r2s min. | 1,10 mm | min. vzdálenost od okraje |
| da min. | 336,70 mm | připojovací rozměr |
| Da max. | 370,00 mm | připojovací rozměr |