Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE160-DO-2RS
Główne wymiary dla GE160-DO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| B | 105,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,250 mm |
| C | 80,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,600 mm |
| dK | 200,00 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 8 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 170,20 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 191,00 mm | wymiar połączenia |