Осьовий радіально-упорний кульковий підшипник ZKLDF150 двостороння дія
Основні розміри для ZKLDF150
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | діаметр валу |
| D | 240,00 mm | зовнішній діаметр |
| D1 | 214,00 mm | |
| D2 | 188,00 mm | |
| D3 | 211,00 mm | |
| H | 40,00 mm | |
| H1 | 26,00 mm | |
| HM | 188,00 mm | |
| J | 165,00 mm | |
| J1 | 225,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Діаметр отвору на внутрішньому кільці |
| d2 | 11,00 mm | Діаметр потайної головки |
| a | 6,20 mm | Глибина отвору з потайною головкою |
| ni | 34 | Кількість отворів на внутрішньому кільці |
| d3 | 7,00 mm | Діаметр отвору зовнішнього кільця |
| na | 33 | Кількість отворів на зовнішньому кільці |
| n * t | 36X10° | Поділ за допомогою кріпильних гвинтів або роз'єднувальної різьби |
| G | M8 | Відведення різьбове (3x) |
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Затягування крутних гвинтів |