Aksiaalinen viistokuulalaakeri ZKLDF150 kaksipuolinen näytteleminen
Tärkeimmät mitat ZKLDF150
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akselin halkaisija |
| D | 240,00 mm | Ulkohalkaisija |
| D1 | 214,00 mm | |
| D2 | 188,00 mm | |
| D3 | 211,00 mm | |
| H | 40,00 mm | |
| H1 | 26,00 mm | |
| HM | 188,00 mm | |
| J | 165,00 mm | |
| J1 | 225,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Sisärenkaan reiän halkaisija |
| d2 | 11,00 mm | Upotetun pään halkaisija |
| a | 6,20 mm | Poraussyvyys upotettuna |
| ni | 34 | Sisärenkaan reikien lukumäärä |
| d3 | 7,00 mm | Porausreiän halkaisija ulkorenkaassa |
| na | 33 | Ulkorenkaan reikien lukumäärä |
| n * t | 36X10° | Jako kiinnitysruuveilla tai irrotuskierteellä |
| G | M8 | Veto kierre (3x) |
Suorituskykytiedot ZKLDF150
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Kiristysmomenttiruuvit |