Aksial vinkelkontaktkulelager ZKLDF150 tosidig skuespill
Hoveddimensjoner for ZKLDF150
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akseldiameter |
| D | 240,00 mm | ytre diameter |
| D1 | 214,00 mm | |
| D2 | 188,00 mm | |
| D3 | 211,00 mm | |
| H | 40,00 mm | |
| H1 | 26,00 mm | |
| HM | 188,00 mm | |
| J | 165,00 mm | |
| J1 | 225,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Boringsdiameter på innerringen |
| d2 | 11,00 mm | Forsenket hodediameter |
| a | 6,20 mm | Boredybde forsenket |
| ni | 34 | Antall hull på innerringen |
| d3 | 7,00 mm | Boringsdiameter ytre ring |
| na | 33 | Antall hull på ytre ring |
| n * t | 36X10° | Deling med festeskruer eller gjenger for frigjøring |
| G | M8 | Avtrekk gjenget (3x) |
Ytelsesdata for ZKLDF150
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Tiltrekkingsmoment skruer |