Осьовий радіально-упорний кульковий підшипник ZKLDF200 двостороння дія
Основні розміри для ZKLDF200
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | діаметр валу |
| D | 300,00 mm | зовнішній діаметр |
| D1 | 274,00 mm | |
| D2 | 243,00 mm | |
| D3 | 271,00 mm | |
| H | 45,00 mm | |
| H1 | 30,00 mm | |
| HM | 243,00 mm | |
| J | 215,00 mm | |
| J1 | 285,00 mm | |
| d1 | 7,00 mm | Діаметр отвору на внутрішньому кільці |
| d2 | 11,00 mm | Діаметр потайної головки |
| a | 6,20 mm | Глибина отвору з потайною головкою |
| ni | 46 | Кількість отворів на внутрішньому кільці |
| d3 | 7,00 mm | Діаметр отвору зовнішнього кільця |
| na | 45 | Кількість отворів на зовнішньому кільці |
| n * t | 48X7.5° | Поділ за допомогою кріпильних гвинтів або роз'єднувальної різьби |
| G | M8 | Відведення різьбове (3x) |
|---|---|---|
| MA | 14,00 Nm | Затягування крутних гвинтів |