Сферичний ролик 241/950ECAФK30/C3B33 (241/950ECAFK30/C3W33)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 950,00 mm | діаметр валу |
| D | 1.500,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 545,00 mm | ширина |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 998,00 mm | |
| ra max. | 10,00 mm |