Сферичний ролик 238/630CAMAK/B20 (238/630CAMAK/W20)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 630,00 mm | діаметр валу |
| D | 780,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 112,00 mm | ширина |
| d2 | 681,00 mm | |
| D1 | 738,00 mm | |
| da min. | 645,00 mm | |
| ra max. | 3,00 mm |