Sférické ložisko válce 238/630CAMAK/W20
Hlavní rozměry pro 238/630CAMAK/W20
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 630,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 780,00 mm | vnější průměr |
| B | 112,00 mm | šířka |
| d2 | 681,00 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 738,00 mm | Průměr otáčení vnějšího kroužku |
| da min. | 645,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| ra max. | 3,00 mm | poloměr zaoblení |