Сферичний ролик 238/500CAMAK/C3B20 (238/500CAMAK/C3W20)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | діаметр валу |
| D | 620,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 90,00 mm | ширина |
| d2 | 543,00 mm | |
| D1 | 587,00 mm | |
| da min. | 513,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |